Jde Pepíček ...........

10. dubna 2008 v 20:42 |  Vtipy
Jde Pepíček ze školy a neví co má dělat a najednou uvidí Aničku. Jde za ní a povídá jí hele, když vylezeš na tu lampu dám ti dvacku! Anička přikývne a pak vyleze, sleze a pak se doma chlubí mamince. Mami já jsem dostala dvacku od Pepíčka za to že jsem vylezla na lampu! A maminka jí povýdá ty jsi ale hloupá dyť on se ti jen chtěl koukat na kalhotky!
Další den :
Zase jde Pepíček ze školy a zase neví co má dělat a najednou uvidí Aničku. Jde za ní a povídá jí : Hele, když vylezeš na tu lampu dám ti padesátikorunu! Anička zase vyleze, sleze a pak se doma chlubí mamince. Mami já jsem dostala padesátikorunu od Pepíčka za to že jsem vylezla na lampu! A maminka jí zase povýdá ty jsi ale hloupá dyť on se ti chtěl zase jen koukat na kalhotky!
Další den se to opakuje, ale už s dvojstovkou.
Další den :
Pepíček jde s klukama a vidí Aničku a tak jdou za ní a říkají jí : Když vylezeš na tu lampu dáme ti pětistovku a tak Anička vyleze, sleze a doma se zase chlubí a maminka jí opět říká : Dyť ty jsi hloupá oni se ti zase chtěli koukat na kalhotky a Anička odpoví : Kdepak dneska se nekoukali já jsem si je raději sundala!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jjj jjj | 15. dubna 2008 v 17:01 | Reagovat

to je dobrej vtip

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama